سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست؟
در تمام مقالات و مطالبی که در سایت های گوناگون در رابطه با سئو مطالعه نموده اید، سئو را بهینه سازی موتورهای جستجو معرفی کرده اند. اما در این جا می خواهیم به بیان ساده بگوییم سئو یعنی تمامی فعالیت هایی که انجام می شود تا سایت در موتورهای جستجو به خصوص گوگل درخشان دیده شود و نظر همه کاربران اینترنت را به خود جلب کند. سئو و بهینه سازی سایت شامل خدماتی چون تولید محتوا، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، ایجاد بک لینک، رپورتاژ آگهی، سئو تضمینی و… می باشد. پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات کامل تر و دقیق در از خدمات سئو به سایت ما مراجعه نمایید. سئو دستورالعمل هایی است که اگر به درستی اجرا شوند موتورهای جستجو و کاربران خیلی راحت تر و سریع تر به سایت ما دست پیدا می کنند. به عنوان مثال زمانی که شما در حوزه ی تولید ساک دستی فعالیت می کنید و یک سایت در این زمینه طراحی می نمایید، در واقع باید با انجام فعالیت هایی سایت خود را در عبارت ساک دستی در صفحه اول گوگل قرار دهید. از آن جایی که بیش از ۹۰ درصد کاربران اینترنت هنگام جستجو تنها صفحه اول گوگل را جستجو می کنند، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل در جذب مشتریان بسیار تاثیر گذار است. تمامی این فعالیت ها را سئو و بهینه سازی سایت می گویند. به طور خلاصه، سئو باعث چند برابر شدن تعداد مشتریان و فروش خدمات و محصولات شما می گردد.

فواید سئو

با توجه به گسترش و فراگیر شدن اینترنت در چند سال اخیر سئو به عنوان بهترین روش تبلیغاتی در اینترنت شناخته شده است، زیرا بازدیدکنندگان اغلب از طریق موتورهای جستجو جذب می شوند. فراموش نکنید اغلب سایت های بزرگ و برند های بزرگ از طریق موتورهای جستجو پیشرفت می کنند. هنگامی که شما به کمک سئو از موتورهای جستجو ورودی زیادی دریافت می کنید در واقع کاربران سایت خود را افزایش داده اید.

سئو کلاه سفید: هنگامی که شما در سئو از دستورالعمل های مفید و اصولی استفاده می کنید و از روش های غلط و تقلبی دوری می کنید، اصطلاحا سئو کلاه سفید انجام داده اید. شما با به کارگیری سئو کلاه سفید در موتورهای جستجو به مفقیت دست پیدا می کنید. سئو کلاه سفید را سئو اخلاقی می گویند.

سئو کلاه سیاه: این موضوع را در نظر داشته باشید که همه مدیران سایت ها قانونمند نیستند و خیلی از آن ها برای این که خیلی سریع به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنند سعی می کنند با یک سری روش های غیر اخلاقی موتورهای جستجو را دور بزنند. آن ها نمی دانند که این نتایج همیشگی نیست و بعد از مدت کوتاهی با جریمه های سنگینی از طرف گوگل رو به رو می شوند. الگوریتم های گوگل به طور پیوسته در حال به روز رسانی می باشد و خیلی زود سایت های متخلف را تشخیص داده و با آن ها برخورد می کنند. زمانی هم که سایت شما به عنوان سایت متخلف شناخته شود برای همیشه از فهرست نتایج گوگل حذف خواهید شد.

نتیجه
در فرآیند سئو باید همواره صبور باشید و نباید انتظار داشته باشید خیلی سریع به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید. بهتر است برای وب سایت خود کلمات کلیدی را انتخاب نمایید که از رقابت کمتری برخوردار هستند و از جانب کاربران نیز بیشتر جستجو می شوند. هنگامی که شما به گوگل نشان می دهید که در زمینه سئو موفق بوده اید در واقع نظر کاربران را نیز به سمت خود جلب کرده اید. شما به راحتی می توانید یک محتوای مناسب که کاربران به آن نیاز دارند را ایجاد کنید.

لينک کوتاه: https://company.tech-news.ir/?p=455

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.