فتوریدینگ

فتوریدینگ چیست؟ و چه کاربردی دارد

چند وقتی میشه که سیستمی به نام فتوریدینگ پا به کشور ما گذاشته که اگر بخوایم یه ترجمه فارسی براش درنظر بگیریم، میتونیم بگیم که عکس خوانی میتونی بهترین معنی براش باشه. اما آیا این سیستم واقعا جواب میده؟ اما اصلا فتوریدینگ چیه؟

فتوریدینگ یه سیستم مطالعاتی مثل بقیه سیستم های مطالعاتی هست که در اون شما میتونید کتاب هایی که میخونید رو از نظر زمان و سرعت مطالعه و همچنین درک مطالعه بهبود بدید. شاید فکر کنید که چنین چیزی امکان ندارد و نمیشود که هم سرعت مطالعه را بهبود بخشید آن هم درحالی که درک از مطالعه نیز افزایش داده میشود.

درواقع فتوریدینگ مجموعه ای از تکنیک های مطالعه نیز هست که به شما کمک میکند تا یک مطالعه موثر برای خود داشته باشید. نکته ای که در فتوریدینگ وجود دارد که افراد بسیاری به آن چندان توجه نمیکنند، آسانی و راحتی و سادگی است. آسانی و راحتی در فتوریدینگ یک نکته بسیار مهم است که در هر سیستم مطالعاتی ای وجود ندارد.

برخی بر این باورند که چون در فتوریدینگ یا عکس خوانی با این قدرت مطالعه انجام میشود، فقط برای افرادی است که پتانسیل و ظرفیت مغزی شان این مقدار است. درحالی که این موضوع کاملا اشتباه است و با وجود اینکه نتیجه و تاثیرگذاری فتوریدینگ بالاست و خلاصه که یک سیستم قدرتمند است، اما سختی خاصی ندارد که حتی میتوان به جرئت گفت که از مطالعه کنونی شما نیز راحت تر است.

کتابی آماده شده است به نام کتاب آموزش فتوریدینگ از سیر تا پیاز که به صورت الکترونیکی قابل خریداری است و شما میتوانید پس از پرداخت، این کتاب الکترونیکی را با قیمت استثنایی بیست هزار تومان خریداری نمایید. آموزش فتوریدینگ در کشور ما تازه پا به عرصه وجود گذاشته است و امیدواریم که شما بتوانید از اولین کتاب الکترونیکی آموزش فتوریدینگ اون هم از سیر تا پیاز نهایت استفاده را کرده و لذت ببرید.

لينک کوتاه: https://company.tech-news.ir/?p=342

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.