kafsabi lux

قیمت سنگسابی چگونه ارزیابی میشود؟

عوامل مؤثر در هزینه و قیمت کفسابی و سنگسابی

قیمت کفسابی سنگسابی سطح به صورت متر مربع محاسبه می شود. پس یکی از عواملی که در قیمت کفسابی سنگسابی کف مؤثر است، متراژ مورد نظر است. نکته دیگر روش انجام کار است. آیا می خواهید خدمات ساب زنی سطح به صورت حرفه ای صورت گیرد؟ یا از روش های خاصی مثل روش ایتالیایی و …. استفاده کنید؟

پس روش کار نیز در قیمت سنگسابی کفسابی سطح زمین نقش مهمی دارد. پارامتر دیگر نوع سنگ است. سنگ و کفی که قرار است کفسابی یا سنگسابی شود چه جنسی دارد؟ یا میزان سختی و نرمی آن چگونه است؟ میزان پستی و بلندی و ناهمواری سنگ و کف به چه شکل است؟ این ها مواردی هستند که در قیمت کفسابی سنگسابی محیط نقش مستقیمی ایفاء می کنند.

برای مشاوره رایگان کفسابی در تهران همین حالا با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

چه موقع باید ساب زنی سنگ انجام شود؟

همان طور که از نام آن بر می آید کفسابی به عملیات سابیدن کف زمین گفته می شود. البته در مواقع خاصی باید عملیات کفسابی صورت گیرد، برای مثال وقتی که سطح یک سنگ و موزاییک تراز نباشد ،برای هم ترازی سطوح، قسمت بلندی سطح سابیده می شود. یا در مواردی ممکن است کف کارخانه ها یا مراکز صنعتی کثیف و سیاه شود که با روش های عادی نتوان آن را از بین برد در این حالت نیز از کفسابی استفاده می کنیم.

گاهی نیز ممکن است در هنگام تأسیس یک ساختمان مواد و مصالح در لابه لای سنگ ها و موزاییک باقی بمانند ، که باعث ناهمواری سطوح می شود. در این حالت نیز از کفسابی استفاده می کنیم. سنگسابی در واقع عملیاتی مشابه کفسابی است با این تفاوت که بر روی سنگ انجام می شود و باعث زیبا تر شدن و براق شدن بیش تر سنگ می شود. سنگسابی نیز وقتی استفاده می شود که سطوح ، یکدستی خود را از دست داده یا کثیف شده اند.

لينک کوتاه: https://company.tech-news.ir/?p=319

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.