kafsabi lux

خدمات سنگسابی و کفسابی لوکس با حداقل هزینه

در سال های اخیر و با گسترش استفاده از انواع مختلف کفپوش ها، استفاده از موکت برای مفروش کردن کل کف ساختمان به شدت کاهش یافته است. کفپوش های مختلف دارای زیبایی خاصی هستند که همین موضوع بر گسترش آن ها افزوده است؛ اما یکی از دلایلی که باعث شده تا کفپوش ها علاقه مندان بیشتری را به خود جذب کنند، سادگی تمیزکاری آنها است. کفسابی و تمیزکاری این نوع کفپوش ها به سادگی هرچه تمام تر انجام می شود.

در واقع کفسابی کمک می کند تا خیلی سریع و ساده و بدون هیچگونه مشکلی کف یک ساختمان تمیز شود. دیگر نیاز به مصرف بیش از اندازه آب و یا استفاده از تجهیزات مختلف همراه با صرف انرژی بسیار زیاد نیست. همچنین تمامی خدمات مربوط به شستن کف ساختمان در محل و با دستگاه های پیشرفته انجام می شود که خود از مزیت های آن محسوب می گردد.

موارد استفاده از خدمات کفسابی

یکی از موارد استفاده از سنگسابی ، در ابتدای ساخت بنا است. پس از ساخته شدن یک ساختمان چه مسکونی و چه اداری و تجاری، مواد مختلفی بر روی دیوار و کف قرار می گیرند که باید شسته شوند و یا از جای خود جدا گردند. خدمات سنگسابی می تواند کمک کند تا در انجام تمیزکاری پس از ساخت کامل بنا، بهترین نتیجه را در ساختمان خود تجربه کنید. در واقع استفاده از این خدمات در افزایش جلوه واحد ساختمانی کمک بسیار زیادی خواهد کرد و همین موضوع می تواند به بازاریابی فروش یا اجاره ساختمان کمک کند.

خدمات کفسابی علاوه بر ابتدای احداث بنا، پس از مستقر شدن افراد در منزل نیز کاربرد دارد. اگر کف ساختمان سرامیک باشد، حتی اگر به صورت مداوم پاک شود باز هم نیاز به خدمات کفسابی سرامیک وجود دارد. با توجه به لک پذیر بودن سرامیک این موضوع برای جلوه دادن به آن بسیار مهم است. درست است که قیمت در برخی مواقع کمی زیاد به حساب می آید؛ اما در مقام مقایسه با هزینه های شستشوی مداوم فرش و موکت، هزینه کفسابی سرامیک ناچیز است.

یکی دیگر از کاربردهای ساب زنی را می توان عملیات کفسابی موزاییک دانست. موزاییک ها که عموماً در اماکن عمومی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند، به ویژه در هنگام موزاییک کاری، سیمان اضافی و تکه های شکسته زیادی دارند که می توانند از زیبایی کف کاسته و در برخی موارد مشکلاتی را برای ساکنان ساختمان ایجاد کنند. همچنین اگر قرار است یک واحد مسکونی یا اداری با موزاییک مفروش شود و سپس بر روی آن موکت گذاشته شود، باید حتماً صاف و تمیز باشد. به همین علت است که ساب زنی موزاییک نیز یکی از پرکاربردترین کفسابی های مورد استفاده است.

سنگسابی هم از موارد مهمی است که مربوط به کفسابی بوده و نمی توان آن را نادیده گرفت. در واقع شما با استفاده از سنگسابی، هزینه هایی که برای استفاده از سنگ در هر کجای ساختمان کرده اید را جلوه گر می کنید. همین موضوع می تواند هزینه و قیمت کفسابی را برای شما عادی و مقرون به صرفه جلوه دهد. استفاده از خدمات سنگسابی به دلیل اهمیت بالای آن مورد توجه بسیاری از افراد است.

سنگسابی گرانیت و همچنین کفسابی پارکت نیز از جمله مواردی هستند که نمی توان به سادگی از کنار آن ها عبور کرد. در واقع به تمامی این کفسابی ها باید اهمیت ویژه ای داده شود. قطعاً هزینه بسیار زیادی برای استفاده از سنگ گرانیت در ساختمان شده است و همین موضوع اهمیت جلوه دادن و تمیز نگه داشتن آن را بیش از پیش مشخص می کند. ساب زنی گرانیت البته نیاز به تخصص و تجربه دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. همچنین کفسابی پارکت از جمله مواردی است که متأسفانه نادیده گرفته می شود، اما اهمیت بسیار بالایی دارد. انجام این عملیات بر روی پارکت می تواند هم بر زیبایی آن بیافزاید و هم عمر پارکت را به شدت افزایش دهد.

فرقی نمی کند ساب زنی بر روی چه کفپوشی انجام می شود. این عملیات کمک می کند تا کف شفاف و تمیز و عاری از هرگونه لکه کثیفی داشته باشید و ناهمواری های احتمالی به علت بیرون زدگی سیمان و گچ و… از میان برداشته شود. همچنین مواد مختلفی که در زمان ساختمان سازی بر روی کف می ریزند، مثل انواع رنگ و چسب و … با استفاده از خدمات کفسابی به طور کامل از بین می روند.

خدمات کفسابی در تهران با بهترین قیمت

برترین خدمات کفسابی در تهران توسط مجموعه ما به شهروندان عزیز ارائه می گردد، جهت بهره مندی از این خدمات ، می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید، برترین مزیت ما بهره گیری از افراد ماهر و متخصص است که همه ی بخش های مرتبط با کفسابی را به نحو احسن انجام داده و به کیفیت آن نیز توجه کافی خواهند داشت. هنگام برقراری تماس تلفنی مساحت و نوع سنگی که در کف به کار رفته است را با مشاوران در میان بگذارید تا تیم مربوطه جهت انجام کار آماده شده و با شما هماهنگ شود.

برای استعلام قیمت سنگسابی و کفسابی همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی با استفاده از به روز ترین متدها و دستگاه های تولید شده ارائه می گردد و تفاوت بارز ما با دیگر همکاران عدم استفاده از روش های سنتی است، ما می توانیم همه بخش های آسیب دیده سنگ را به رنگ قبلی خود درآورده و به نوعی ترمیم آن را به خوبی انجام دهیم. پس از پایان ترمیم دیگر اثری از ناهمواری ها یا شکستگی ها مشاهده نخواهید کرد. اگر قصد دارید مراحل نوسازی ساختمان خود را طی کنید، بهره گیری از خدمات کفسابی تهران یکی از برترین پیشنهادهای ما جهت جلوه بخشیدن به محیط است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

هزینه کفسابی در تهران

هزینه لازم برای کفسابی و سنگسابی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این جا به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد، ناگفته نماند که با بهره گیری از خدمات کفسابی در تهران می توانید هزینه مناسبی را پرداخت نمایید. عوامل تاثیر گذار بر هزینه کفسابی عبارتند از:

  • انتظار شما از درجه ی کیفی کار
  • نوع پوشش به کار رفته در کف
  • درجه سختی سنگ به کار رفته در کف
  • مساحت محیط مورد نظر
  • میزان ناهمواری ها و خرابی ها
لينک کوتاه: https://company.tech-news.ir/?p=316

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.