چگونه در تلگرام یک نظرسنجی ایجاد کنیم؟

در این بخش با یکی دیگه از محبوب ترین بات های رای گیری تلگرام آشنا شوید، برای آموزش ربات vote@ تلگرام با ما همراه باشید vote@ رباتی است که تلگرام ان را برای ساخت نظر سنجی ها منتشر کرد که با دکمه های شیشه ای میتوان در گروهها و کانال ها از آن استفاده کرد. در ابتدا از این بات برای چنل خود نمیشد استفاده کرد و فقط قابلیت انتشار در سوپرگروهها را داشت ولی در بروزرسانی جدید از این بات میتوان برای چنل هم استفاده کرد که بسیار زیبا است و میتوانید در هر زمینه ای از آن برای دیدن نظرات مردم استفاده کنید

خب برای اینکه بتوانیم از این bot استفاده کنیم ابتدا باید وارد ربات vote@ شوید و گزینه start را بزنید تا ربات شروع به کار کند. این ربات قدرت بالایی دارد و تا چندین هزار نفر همزمان میتوانند رای دهند بدون اینکه هنگ کند.

وقتی که استارت کردید از شما میخواهد سوال خود را بپرسید. برای خرید لایک تلگرام میتوانید از این ربات افزایش داشته باشید

بعد از اینکه سوال خود را فرستادید حالا ربات از شما میخواهد گزینه های مورد نظر را یکی یکی ارسال کنید، هر گزینه که نوشتید ارسال بزنید و دو گزینه پشت سرهم در یک بار ارسال نکنید و اگر میخواهید میتوانید از ایموجی هم استفاده کنید (توجه داشته باشید باید حداقل ۲ گزینه داشته باشد و یک گزینه ای اصلا نمیشود)

پس از اینکه گزینه های خود را یکی یکی ارسال کردید باید در متن پایینی گزینه آبی done/ را بزنید تا سوال به همراه گزینه ها ساخته و اماده انتشار شود.

برای ارسال نظرسنجی ساخته شده به گفتگو ، گروه ها یا کانالتون بر روی دکمه publish poll که در تصویر پایین هم مشخص است کلیک کنید و سپس گفتگوی موردنظر خود را انتخاب کرده و ارسال بزنید، منتظر باشید تا مردم روی گزینه ها کلیک کنند و هر گزینه که بیشترین امتیاز را بیاورد به رده اول می آید و درصد و تعداد آرا هم لحظه به لحظه با ثبت نظرات تغییر میکند.

برای مدیریت نظر سنجی های فعال قدیم و جدید از دستور polls/ استفاده کنید.

لينک کوتاه: https://company.tech-news.ir/?p=242

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.