قفل گذاری سی دی حرفه ای با جواهری پرینت

مراحل تولید لیبل CD-DVD

چرا چاپ دیجیتال سی دی را انتخاب می کنیم؟ استفاده از برچسب لیبل سی دی  حداقل ۱۷ % وزن cd را سنگین می کند و این افزایش وزن و عدم تقارن برچسب باعث خرابی CD ROM دستگاه مصرف کننده می شود.

آنچه باید درباره چاپ سی دی بدانیم

از وقتی CD ها به دنیای ما راه یافتند زمان زیادی نمی گذرد اما این روزها بخشی از زندگی دیجیتالی ما محسوب می شوند. حتما مشاهده کرده اید که سی دی های اورجینال فیلم های آموزشی یا شرکتهای تجاری که برای تبلیغات محصولات خود فیلم ، عکس ، مقاله و… در مورد نوع شغل خود تهیه می کنند و سپس در تیراژ بالا بر روی CD یا DVD چاپ می کنند و دراختیار مشتریان قرار می دهند برروی این سی دی ها  لوگو و طرح خاص شرکت خود را چاپ می کنند.

مجموعه تخصصی  چاپ سی دی و چاپ  دی وی دی جواهری پرینت بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه چاپ روی CD و  DVD فعالیت مستمر دارد که با جدیدترین دستگاه های موجود در بازار چاپ سعی نموده تا بهترین کیفیت مطلوب برای این نوع چاپ را به مشتریان خود ارائه نماید. کیفیت بالای این دستگاه ها باعث می شود که تمام سفارش های چاپ CD یا DVD کاملا یکدست و بدون تلورانس باشد.

در صورتی که مشتری پس از چاپ سی دی، چاپ دی وی دی ،چاپ مینی سی دی،چاپ مینی دی وی دی،چاپ دی وی دی ناین نیاز به بسته بندی پکیج داشته باشد مجموعه چاپ سی دی جواهری پرینت آماده ارائه انواع بسته بندی وکیوم یا شیرینک یا  قاب سی دی و قاب دی وی دی ، سلفون ، کاورضدخش و … می باشد. ضمناً به مشتریان عزیز اطمینان خاطر می دهیم طرح چاپ  روی سی دی  و یا اطلاعاتی که بر روی CD یا DVD رایت می شود، به طور کاملاً محرمانه فقط برای سفارش دهنده محفوظ خواهد بود و به هیچ وجه از آن سوء استفاده نخواهد شد .

چراچاپ سی دی و دی وی دی جواهری پرینت ؟

زمان تحویل چاپ سی دی وچاپ دی وی دی  یک تا دو روز کاری

استفاده از سی دی و دی وی دی با بهترین کیفیت و دارای کد سطح کیفی

نمونه گیری رایگان چاپ سی دی،چاپ دی وی دی،چاپminicd،چاپminidvd

کلیه سی  دی و دی وی دی و مینی سی دی های پلاس درجه یک بوده و همچنین  در چاپ سی دی جواهری پرینت دارای گارانتی سوخت می باشند. اما بزرگترین مزیت چاپ سی دی جواهری پرینت قیمت های پایین خدمات و محصولات است که این قیمت ها در کنار حفظ کیفیت مزیت طلایی ما محسوب می شودامیدواریم به لطف خدا و حمایت شما بتوانیم هر روز قدرتمند تر از دیروز در سرویس دهی به شما  مشتریان گرامی یکه تاز باشیم.

لينک کوتاه: https://company.tech-news.ir/?p=124

ديدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.