چاپ روی سی دی و DVD جواهری پرینت

جواهری پرینت با بیش از ۱۲سال سابقه نخستین وبزرگترین مرکز چاپ و تکثیر دیسک های نورCD/DVD/MINICD/MINIDVD/DVD9

با در اختیار داشتن کادری مجرب ،دستگاه های روز اروپا وآسیا و همچنین مواد اولیه مرغوب آماده  خدمات رسانی به مشتریان گرامی میباشد.

خدمات ما:

چاپ CD / چاپ دی وی دی / چاپ مینی سی دی / چاپ مینی دی وی دی/ چاپ دی وی دی ناین  /قفل گذاریCD,DVD

چاپ انواع پکیج وقاب و پاکت سی دی

تکثیر و رایتduplication

بهره گیری از چاپ دیجیتال  RGB

تولیداستمپری CDوDVD ارجینال

ماشین آلات افست و استمپری  CMYK

امکان نمونه گیری پیش از چاپ

کیفیت چاپ ۱۴۰۰۰دی پی آی  (بالاترین رزولوشن جهت چاپ رویCD-DVD)

عوامل اختلاف قیمت چاپ سی دی در مراکز مختلف:

۱- سی دی خام اولیه استفاده شده واقعا Grade A  باشد.  استفاده از CD های Grade B یا Grade C باعث کاهش حدود۵۰۰ تومان از هزینه ها می گردد.

۲- از آنجا که چاپ دیجیتال سی دی باید بر روی سی دی های پرینتیبل انجام پذیرد دو نوع انتخاب وجود دارد: یکی استفاده از سی دی هایی که در کارخانه با دستگاههای اتوماتیک پرینتیبل گردیده و یا راه دوم که استفاده از سی دی هایی است که در برخی مراکز به صورت دستی با دستگاههای نیمه اتوماتیک و با مواد متفرقه پرینتیبل گردیده است،مراکزی که از سی دی های پرینتیبل دستی استفاده می نمایند در حدود ۱۵۰ تومان کمتر هزینه می کنند.کلیه سی دی وDVDهای پرینتبل در جواهری پرینت شرکتی و دارای کد سطح کیفی میباشند.

۳- چاپ بسته به اینکه با چه نوع دستگاهی و یا چه نوع جوهری استفاده می شود  با کیفیت های متفاوت ارائه می گردد که باعث اختلاف۵۰تومانی در خروجی نهایی کار می شود.در چاپ جواهری پرینت فقط از جوهر های آلمانی بخاطر ماندگاری بالا استفاده میگردد هچنین خروجی چاپ در این مرکز با کیفیت ۱۴۰۰۰دی  پی ای بدون تلورانس رنگ ارائه میگردد.

۴-برخی افراد و سایت ها از بی اطلاعی مشتریان و سفارش دهندگان سو استفاده میکنند و از دیسک های ضایعاتی و درجه۳ایرانی باقیمت پایینتربه عنوان دیسک یا لوح فشرده خارجی استفاده می کنند،میزان خرابی  این اجناس حدود۳۰%  میباشد.

پس توجه به این عوامل در هنگام سفارش در کنار قیمت اعلام شده بسیار مهم است.

قابل توجه مشتریان گرامی برخی ازافراد سودجواز بی اطلاعی مشتریان گرامی استفاده کرده و با دادن قیمت پایین از سی دی و DVDگرید C (ضایعات شرکت)استفاده می کنند که حدود ۳۰درصد از این اجناس قابل اجرا نیستند.تمامی لوح های فشرده در چاپ جواهری،شرکتی بوده و دارای کد سطح کیفی هستند و تمامی سفارشات گرید Aپلاس دارای گارانتی سوخت میباشند. همچنین کلیه کارها دارای گارانتی چاپ هستند وکلیه چاپ CDوDVD بادستگاه صنعتی چاپ دیجیتال سی دی و با خروجی۱۴۰۰۰dpiبالاترین کیفیت چاپ انجام میپذیرد و تمامی کارهای آماده تحویل بر خلاف مراکز دیگر چاپی کاملا یکدست و بدون تلورانس ارائه میگردد.

چاپ و تکثیر CD یا DVD به روش فوری ( چاپ دیجیتال سی دی ) و رایت Duplication، بهترین راه حل برای سفارشات زیر ۵۰۰۰حلقه می باشد. در این روش که معمولا کمتر از ۲۴ ساعت کاری پس از اخذ تاییدیه طراحی آماده تحویل می باشد، مشتری از سرعت بالا، قیمت مناسب و کیفیت عالی برخوردار خواهد بود. با خدمات تکثیر سی دی و DVD جواهری پرینت، شما می توانید پروژه های کوچک خود را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، با قیمت های بسیار مناسب به نحو احسن انجام دهید.

لينک کوتاه: https://company.tech-news.ir/?p=120

ديدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.