تبریک روز حسابدار با هدیه 1 میلیون تومانی | کمپانیوز

تبریک روز حسابدار مبارک با ارسال هدیه ۱ میلیونی رایگان

هدیه ۱ میلیون تومانی را همراه با متن پیام زیبای تبریک روز حسابدار مبارک، از طرف شرکت آرین سیستم بمنظور خرید نرم افزار حسابداری فرداد به حسابداران کادو دهید. به پاس قدردانی از حسابداران هر ساله در ایران روز ۱۵ آذر با عنوان روز حسابدار در نظر گرفته شده تا از حسابدارانی که شغل کارآفرینانه و بسیار استرس زا را بر عهده دارند قدردانی شود. در نتیجه در روز حسابدار خیلی از افراد به دنبال متن های تبریک روز حسابدار هستند تا به صورت ویژه روز حسابدار را به دوست، همکار و حتی همسر خود تبریک بگویند. اما راه ها و پیشنهادات دیگری نیز غیر از ارسال پیامک روز حسابدار برای تبریک روز حسابدار وجود دارد که شما به شکل خاص تر بگوید: روز حسابدار مبارک

با چه ترفندی حسابداران را در روز حسابداری خوشحال کنیم؟

به گزارش سرویس اخبار استارت آپی در کمپانیوز به نقل از آرین سیستم، به مناسبت روز حسابداری، فرصت ویژه دانلود رایگان نرم افزار حسابداری آرین سیستم به ارزش ۱۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان مهیا شده است. بیش از یک دهه که آرین سیستم با تولید نرم‌افزارهای مالی و اداری کاربردی خود حامی حسابداران برای انجام عملیات مالی در کمترین زمان با بالاترین کیفیت است و این بار در روز حسابدار به پاس قدردانی از تلاش حسابداران، فرصت ویژه‌ای را فراهم کرده است تا امسال متفاوت‌تر از همیشه روز حسابدار را جشن بگیرید. علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر ارسال متن در مورد روز حسابدار و ارسال آن، از پکیج نرم افزار حسابداری یک میلیونی به عنوان کادو روز حسابدار به دوست، همسر و یا همکار حسابدار خود استفاده کنند.

پکیج دانلود رایگان نرم افزار حسابداری یکپارچه و شرکتی‌ای که مناسب حسابداران، مدیران مالی و حتی دانشجویان و علاقه‌مندان به حسابداری است و کاملاً رایگان است، می‌توان آن را دریافت کرد.

علاقه‌مندان تا پایان شب یلدا فرصت دارند تا با دانلود نرم افزار حسابداری ضمن خوشحال کردن دوستان حسابدار خود، آنها را با این هدیه ویژه شگفت‌زده کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه دانلود نرم افزار حسابداری آرین سیستم کلیک کنند.

متن تبریک روز حسابدار مبارک با هدیه 1 میلیون تومانی | کمپانیوز

با نزدیک شدن به روز حسابدار افراد و مدیران به دنبال راهی برای خوشحال کردن دوست و همکار حسابدار خود هستند و معمولاً اگر یک فرد عادی باشید ترجیج می‌دهید برای تبریک روز حسابدار به دنبال متن روز حسابدار باشید و در نهایت اس ام اس روز حسابدار را برای دوست و همکار حسابدار خود ارسال کنید. بنابراین برای اینکه بتوان متن زیبا برای روز حسابدار پیدا کرد، با جستجو در اینترنت تعداد زیادی اس ام اس روز حسابدار و متن برای روز حسابدار خواهید یافت.

متن تبریک روز حسابدار

  • دارایی‌هاتون روزافزون، بدهی‌هاتون کن فیکون، سرمایه‌هاتون شادی، دلتون سرد، گردش وجوه نقدتون به کام و ….هفته حسابدار مبارک
  • به نام خداوندی که مدیریتش حسابداری و حسابداریش مدیریتی بر مدار عدالت چه اینکه به مثقال و ذره هم رسیدگی می‌کند و چیزی را از قلم نمی‌اندازد. ۱۵ آذر هفته حسابدار مبارک.
  • حسابداران، اقتصاددانان و صندوق داران، امروز از همه شما سپاسگذاریم و برایتان آرزوی موفقیت می‌کنیم. روز حسابدار مبارک.
  • روزتون مبارک حسابداران عزیز امیدوارم تمام ارقام‌تون تراز باشد و با هیچ کسری مواجه نباشید.
    علاقه‌مندان جهت دیدن متن‌های بیشتر می‌توانند روی لینک زیر کلیک کنند.

متن تبریک روز حسابدار

لينک کوتاه: http://company.tech-news.ir/?p=129

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.